укррус

Телефони у Сумах

  • (050) 90-69-044
РОЗВИВАЮЧІ ІГРАШКИ

Розвиваючи іграшки Fisher Price, Chicco, Tiny love прокат, оренда у Сумах

У перший рік життя дитина так стрімко зростає і розвивається, що в кожен місяць життя Ваш малюк - вже зовсім інша людина, з новими вміннями та навичками.

Потреби в розвитку дитини багато в чому задовольняються розвиваючими іграми, і виробники дитячих іграшок враховуючи це пропонують масу розвиваючих іграшок різноманітного призначення.

Але кожна така іграшка буде цікава малюкові зовсім недовго, максимум 1-2 місяці, а то й дня, тому Прокат дитячих товарів Baby Service - Суми пропонує в оренду розвиваючі іграшки, найбільш підходящі для розвитку Вашого малюка у відповідному віці:

  • Від народження і до 5 місяців першого розвиваюча іграшка малюка - електронний мобіль або каруселька на ліжечко. Малюк слухає приємні мелодії і звуки природи, вчиться фокусувати погляд на рухомих іграшках.
  • З 3-4 місяців до 7-8 необхідна дитині іграшка - розвиваючий килимок. Малюк розвиває тактильні навички, пробуючи на дотик різні за фактурою елементи іграшки, вчиться тримати голівку, перевертатися на спину і на животик. Розвиваючий килимок буде цікавий дитині, поки малюк не поповзе.
  • Від 5-6 до 9 місяців, коли малюк почне сідати і поки не пішов самостійно спробуйте взяти в прокат стрибуни. Відповідний час для стрибунців Ви легко визначите самі - коли Ваша дитина буде підстрибувати на руках і смикати ніжками, саме час орендувати стрибуни - це і розвага, і тренажер, і безпечна можливість дати маминих рук відпочинок.
  • 7-9 місяців для розвитку дрібної моторики підходять іграшки з великими рухомими елементами, натискати і крутити які під силу ще не зміцнілим пальчикам. Для цього віку Прокат Baby Service - Суми пропонує оренду розвиваючої іграшки Делюкс Chicco - столик-трансформер, за яким можна і сидіти і стояти, з великими кнопками і простими вправами на моторику.
  • З 6-7 місяців і до року можна періодично користуватися ходунками. Довго перебувати в них малюкові можливо і не варто, але із завданням на час звільнити мамині руки, помістивши дитини в безпечну і цікаву іграшку, ходунки відмінно справляються!
  • 9 місяців - 1 рік це вік, коли малюк починає ставати на ніжки і пробувати пересуватися першими кроками, поки за ручку або тримаючись за диван. Зробити перші кроки допоможе прокат такий розвиваючої іграшки, як ходунок-штовхач. Ходунки-штовхачі допомагають дитині подолати страх перших кроків, Ваш малюк швидше піде самостійно.
  • Ближче до 1 року і старше дитині для розвитку дрібної моторики підійдуть музичні столики, ігрові стійки з різноманітними вправами для пальців: "натискалкою", "хрустелкі", "клацалкі". Деякі іграшки, наприклад Весела Гусениця Fisher Price або Вчений Ферма Chicco вчать дитину голосам тварин, першими словами і навіть пропозиціями.

Прокат Baby Service - Суми надає в оренду тільки найякісніші іграшки провідних брендів, сертифіковані в Україні та в усьому світі: Fisher Price, Chicco, Tiny Love, Bright Starts.