укррус

Телефони у Сумах

  • (050) 906-90-44

Прокат гойдалок, заколисуючих центрів у Baby Service - Суми

Електронні гойдалки для новонароджених - зручне пристосування, що полегшує життя молодим батькам. У таких гойдалках діти можуть спати, просто розгойдуватися, перебувати некорие час, даючи відпочинок маминих рук і спині.

Максимальний вік, в якому діти лежать в таких заколисуючих центрах - всього 6 місяців, до того ж деякі гойдалки підходять новонародженим, а інші розраховані для дітей від 3 місяців, тому прокат дитячих качалок - найзручніше і раціональне рішення, адже Ви можете кожен раз брати в оренду гойдалку, найбільш підходящу за віком і розвитку саме вашому малюку.

На що варто звернути увагу при виборі дитячої качельки або заколисуючого центру:

  • Розмір качельки. Велика - не завжди означає зручна, якщо мамі доводиться цілий день однією перебувати з дитиною в квартирі, і в кімнаті, і на кухні.

У такому випадку можна взяти в прокат компактну мінікачельку, наприклад Bright Starts Турбота та Нжність, таку гойдалку мама легко зможе носити по квартирі.

Великий багатофункціональний заколисуючий центр можна взяти в оренду, якщо дозволяє наявність вільного місця чи татові нескладно буде періодично переносити гойдалку з кімнати в кімнату.

  • Кут нахилу спинки. Для новонароджених і грудничків до 6 кг ваги необхідно підбирати в прокат качельки з найбільш горизонтальним положенням нахилу спинки.

У таких гойдалках положення дитини відповідає положенню лежачи у мами на руках - головка трохи вище, ніжки трохи зігнуті і підібгані до черевця, в такому положенні дитини менше турбують коліки.

Качалки з більш широким і глибоким сидінням, наприклад, Lovin Hug Graco, варто брати в оренду не раніше 2,5-3 місяців, їхня перевага - посилена конструкція для старших діток.

  • Наявність мобіля, іграшок. Вже у віці 3-4 тижні дитина звертає увагу на іграшки-підвіски, а віці близько 3 місяців тягне ручки спробувати все на дотик, тому підбираючи гойдалку напрокат звертайте увагу на наявність мобіля, дуги з підвісками або столика з іграшками для розвитку хапального рефлексу і різноманітності тактильних відчуттів малюка.