укррус

Телефони у Сумах

  • (050) 906-90-44

Медичні товари напрокат у Сумах. Небулайзери, молоковідсмоктувачі, кварцові та фотолампи.

При догляді за маленькими дітьми молодим батькам знадобиться безліч різних медичних приладів, причому необхідних "тут і зараз" зовсім на короткий термін, тиждень - дві.

Наприклад відразу після виписки (а може ще в пологовому будинку) Ваш малюк проходить через таке явище, як жовтушка новонародженого.

Жовтушка з'являється через високої концентрації токсичного білірубіну в крові і може тривати до 3 тижнів. Прокат спеціальної фотолампи для лікування жовтушки будинку позбавить Вас від необхідності проходити процедуру фототерапії в пологовому будинку і виписатися раніше, що не пролежівая в палаті зайвий тиждень.

Оренда електричного молоковідсмоктувача допоможе мамі визначитися з покупкою досить дорогого, але не завжди підходящого приладу, також прокат молокоотсоса може знадобитися для тимчасового переривання грудного годування, наприклад якщо мама приймає ліки або відлучається на заняття.

Прокат кварцової лампи для знезараження приміщень може бути необхідний, якщо один з членів сім'ї хворіє інфекційним захворюванням.

Також для лікування хвороб дихальних шляхів в прокат надаються небулайзери, для проходження призначених лікарем інгаляцій будинку.

Такий корисний прилад, як зволожувач повітря - не завжди дорослі розуміють користь від зволожувача повітря і готові відразу його купити, поки не візьмуть зволожувач напрокат - "спробувати".