укррус

Телефони у Сумах

  • (050) 906-90-44

Оренда, прокат дитячих автокрісел у Сумах

Дитяче автокрісло - необхідний атрибут маленького мандрівника. Різному віку й вазі дитини відповідають крісла різних категорій, і завдання батьків від народження і до 12 років пересаджувати дитину в крісло відповідної вікової групи.

Якщо дитяче автокрісло може знадобитися Вам лічену кількість днів у році й купити дитяче авткоресло не варто у Ваших планах, прокат дитячих товарів Baby Service - Суми надасть Вам в оренду автокрісло підходящої групи на необхідний термін.

У віці від народження до 6-8 місяців новонароджений подорожує кріслом-люлечкой (група 0 або 0 +). Такі крісла встановлюються тільки проти ходу руху автомобіля, щоб уникнути травм ще слабких шийних хребців малюка. Прокат такого автокрісла може знадобитися зовсім ненадовго - для відвідування поліклініки або рідкісних недалеких поїздок, довгі поїздки не підходять новонародженим.

Дитина від 8 місяців (вагою 8-9 кг) і до 4-5 років (до 18 кг) подорожує в автокріслі групи 1, 1+. Таке автокрісло встановлюється по ходу руху автомобіля, тобто обличчям вперед. Головна зручність дитячого автокрісла до 18 кг - можливість розкладатися від сидячого до напівлежачого положення. У такому автокріслі Ваша дитина зможе спати боьшей частину шляху. Оренда такого автокрісла користується попитом в період відпусток - поїздка на Азовське море або до бабусі на оздоровлення повинна пройти комфортно і безпечно.

Старші діти, від 5-6 і до 12 років повинні користуватися автокріслом категорії до 36 кг (групи 1/2/3, 2/3, 3). Таке автокрісло, як правило, не розкладається для сну і дитина в них пристібається дорослим ременем.