укррус

Телефони у Сумах

  • (050) 906-90-44
ШЕЗЛОНГИ, КРІСЛА-КАЧАЛКИ

Прокат, оренда дитячих шезлонгів, качалок, Суми

Дитячий шезлонг або крісло-гойдалка - прекрасний помічник батькам, по незамінності порівнянний тільки з бабусею!

Головне призначення дитячого шезлонга - забезпечити безпечне місце для дитини при постійному нагляді батьків, основна характеристика - мобільність і невеликі габарити. Взявши таке крісельце напрокат, мама дасть відпочинок рукам і спині, зможе спокійно займатися особистими справами - дитина завжди буде знаходитися поряд з мамою, куди б вона не пішла!

Оренда крісла-гойдалки зручна ще й тим, що для різного віку грудничка: 1 місяць, 2,3,4 .. зручними і найбільш підходящими будуть різні моделі шезлонгів.

Прокат Baby Service - Суми надає в оренду крісла-гойдалки різноманітних конструкцій, які відповідають конкретній віку, вазі і потреби в розвитку саме Вашого малюка.

На що слід звернути увагу при виборі в прокат дитячого шезлонга?

  • Жорсткість конструкції. Деякі моделі качалок, наприклад, Лагуна або Сни У Савані Bright Starts виконані на жорсткій непружінящей рамі, кут нахилу спинки при цьому максимально наближений до горизонтального, - ці шезлонги беруть напрокат для самих маленьких діток, віком до 2-3 місяців і вагою до 5 кг. Таке крісло-качалка знизу має округлені полози і Ви зможете легко похитувати дитини вперед-назад.

Для малюків віком 2,5-3 місяці і вагою від 5 до 9 кг ідеально підходить оренда шезлонга з пружною рамою, такі, як Веселі Звірята Fisher Price або Комфорт і Гармонія Люкс Bright Starts. У такому шезлонгу дитина розгойдується сам за рахунок власної ваги, достатньо лише трохи ворухнути ручкою або ніжкою - і шезлонг починає м'яко погойдуватися вгору-вниз.

  • Дуга з іграшками. З віку близько 3-х місяців дитина вже починає тягнути ручки, щоб досліджувати навколишній світ на дотик, тому на шезлонгу обов'язкова наявність дуги з іграшками.

Всі качалки, що надаються в оренду Прокатом Baby Service - Суми комплектуються дугою з іграшками, але, наприклад у шезлонга Chicco New Dreams дуга розташована на відстані 60 см від очей дитини - для фокусування зору новонародженого це прекрасно, але малюк підростаючи не зможе дотягнутися до яскравих підвісок , тому саме така модель крісла ідеально підходить для прокату тільки малюкам від народження до 3 місяців.

  • Обмеження по вазі дитини. Більшість шезлонгів розраховане на максимальну вагу малюка до 9 кг.

Як правило, такого обмеження по вазі достатньо, адже діти старше 6-7 місяців більш рухливі і вже не хочуть сидіти в гойдалці, але для великих або спокійних малюків важче 9 кг Прокат Baby Service - Суми пропонує моделі шезлонгів посиленої конструкції до 18 кг, наприклад Сни У Савані Bright Starts.