укррус

Телефони у Сумах

  • (050) 906-90-44

Ходунки, стрибунці, штовхачі напрокат в Baby Service - Суми

У перший рік життя Ваш малюк розвивається найшвидше, опановує новими навичками і відповідно швидко змінюються його потреби в розвитку.

Також змінюються і вимоги до безпеки дитини - якщо грудничка було досить просто покласти на рівному місці, 3х місячного малюка в качельці або шезлонгу вже необхідно пристібати ременями, 7-ми місячну дитину що повзає необхідно обмежити в безпечному ігровому просторі, а з 9-ти місяців до року за мандрівником який освоює перші кроки взагалі потрібен невпинний контроль!

Для безпечного освоєння нових навичок в допомогу батькам і малюкові створені такі чудові розвиваючі іграшки, як стрибуни, ходунки та ходунки-штовхачі.

  • Вашій дитині від 5 до 8 місяців, любить стрибати, веселитися? - Візьміть в оренду стрибуни, і приготуйтеся знімати найсмішніше домашнє відео!

Стрибунці - весела розвага для малят, яке піднімає настрій і "стрибуна", і батькам!

Крім того, що стрибуни ненадовго звільняють мамині руки, крісла-стрибунки розвивають опорно-руховий апарат, зміцнюють кісткову і м'язову систему, покращують рухові функції та координацію малюка.

Стрибунці надовго займають дитини, дарують позитивні емоції, сприяють гарному апетиту і здоровому сну. Прокат дитячих товарів Дитячі служба - Суми надає в оренду стрибунці найкращих американських брендів: Fisher Price і Bright Starts. Це якісні, стійкі, абсолютно надійні і безпечні вироби з масою цікавих дитині іграшок і розваг.

Стрибунці регулюються по висоті в залежності від росту і ваги малюка, активні іграшки включають звукові музичні ефекти ледь малюк починає стрибати. Якісна, безпечна іграшка, але буде цікава дитині максимум 1 місяць, тому краще взяти стрибуни напрокат і користуватися не купуючи!

  • Вашому карапузові від 6 до 9 місяців, вже впевнено сидить, намагається стояти з підтримкою, освоює повзання? - Настав час прокату ходунків!

Ходунки використовують як зону безпеки, ненадовго поміщаючи в них активного малюка 7-8 місяців, коли батькам необхідно паралельно відволіктися на домашні справи.

У прокат дитячих товарів Дитячі служба представлені ходунки фірми Chicco. Ходунки Чикко відмінно себе зарекомендували безпекою і надійністю конструкції: вони не можуть перевернутися, оснащені відбійниками - захистом для сходинок.

У ходунки можна садити дітей старше 6-7 місяців, які вже самостійно сидять. До речі, на користь прокату ходунків варто сказати, що дуже часто діти ні в яку не хочуть сідати в ходунки, а деякі гіперактивні дітки навпаки, невтомно носяться в ходунках по дому.

Ходунки захищають дитину від гострих кутів і небезпечних предметів у будинку, якщо батьки відвернуть на домашні справи, але педіатри рекомендують перебувати в ходунках до 1,5-2 годин на добу. Ходунки - така іграшка, яку вже точно слід взяти напрокат, а не купити - потрібні вони ненадовго, часто вдаватися до їхньої допомоги небажано.

  • Вашій дитині від 9 до 12 місяців, намагається ходити вздовж дивана і за ручку, варто падає? - Саме час взяти в прокат ходунки-штовхач!

Ходунки-штовхачі - правильна, корисна розвиваюча іграшка!

Настає час, коли малюк вже самостійно стоїть на ніжках, ходить за ручки з батьками, може навіть зробити крок-два тримаючись за стінку або за диван, але відірватися від опори ще не може, не відчуваючи впевненості. Як правило це відбувається у віці від 9 місяців до 1 року.

Ходунки-штовхачі додадуть вашому малюку впевненості, дадуть необхідну підтримку. Весела музика, яка лунає при ходьбі, стимулює малюка продовжувати рух! Варто подивитися, з яким гордим виглядом малюк Сам крокує з штовхачем під підбадьорливі вигуки батьків!

Взяти в оренду ходунки-штовхачі відмінне рішення, адже за статистикою нашого Прокату така іграшка буває потрібна потрібна дитині на 1-2 місяці максимум, а нерідко досить навіть 1 тижня спілкування з ходунками-штовхачем, ччтоби Ваш малюк самостійно пішов!

Ваш BabyService :)