укррус

Телефони у Сумах

  • (050) 90-69-044
Манеж Бочка
Манеж Бочка
Як це працює?

Доставка: 90 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

450.00 грн

- якщо у нас вперше;

350.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

120 грн

За 2 тижні:

150 грн

Користуєтесь 1 місяць

210 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

7 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Манеж Бочка

Манеж Бочка виконаний з екологічно чистої натуральної деревини - бука, українським виробником з Івано-Франківської області.

Проста і надійна конструкція дозволяє в один рух скласти-розкласти манеж на вільної площі в будь-якому куточку Вашого будинку, і влаштувати ігрову зону на довільній вільної площі від 1 квадратного метра.

Оптимальна площа, на якій Ви можете розставити манеж - близько 1,8 метра в діаметрі, але при бажанні цю зону можна і збільшити майже до розмірів невеликої кімнати (9-12 м.кв) або зменшити до 1 метра в діаметрі.

Коли може знадобитися прокат манежу Бочка:

  • Ви приїжджаєте з дитиною в Суми погостювати - для облаштування безпечної ігрової зони в готельному номері, в орендованій квартирі, в гостях у родичів;
  • Ви плануєте купити манеж, але не впевнені, чи підійде саме Вашій дитині таку огорожу? - Оренда манежу на 1-2 тижні відповість на це питання;
  • Ваш малюк почав активно всюди повзати, і простіше захистити безпечну ігрову зону, ніж робити безпечної всю квартиру - прокат такого огородження на 1-2 місяці затримає маленького дослідника.

Вага манежу - близько 15 кг, в складеному вигляді - компактний рулон 35-40 см в діаметрі.

Що ще взяти в прокат вашому малюку: безпечне пересування в автомобілі забезпечить автокрісло відповідної вікової групи, гостям Сум і мандрівникам полегшить прогулянки оренда легкої коляски, а в організації місця для сну допоможе ліжко-манеж.