укррус

Телефони у Сумах

  • (050) 90-69-044
МАНЕЖІ, ЛІЖЕЧКА-МАНЕЖІ

МАНЕЖІ, ЛІЖЕЧКА-МАНЕЖІ

Коли малюк починає повзати, в зоні його уваги з'являється маса нових предметів, багато з яких не призначені для гри і можуть бути небезпечними. Захистити безпечне ігрове простір для повзає малюка можна завдяки спеціальним огородженням або манежу.

Коли може знадобитися прокат манежу:

  • Ви приїжджаєте в Суми ненадовго в гості - за допомогою огорожі можна убезпечити готельний номер, знімну квартиру або квартиру родичів.
  • Ви збираєтеся купити манеж, але не впевнені, чи підійдуть обмеження саме вашому малюку? - Оренда манежу на 1-2 тижні відповість на всі питання.
  • Ваш малюк почав повзати, а взяти в оренду манеж набагато простіше, ніж обладнати всю квартиру пристроями безпеки, - прокат манежу на 2-3 місяці затримає маленького дослідника, а довше ви дитини в манежі і не утримаєте!

Ліжко-манеж - компактне і надійне пристрій, частково заміняє і дитяче ліжко, і виконує функції манежу.

Коли може знадобитися оренда ліжка-манежу:

  • Ви приїжджаєте з дитиною в гості до Сум, і для малюка потрібно безпечне окреме спальне місце - габарити ліжка-манежу якраз відповідають розмірам дитячого ліжечка: 120 * 60 см і підходять для сну дітей до 3-5 річного віку.
  • Ви збираєтеся в подорож, на курорт або в гості - ліжко-манеж компактно складається і збирається в сумку 23 * 23 * 78 см і важить до 9 кг. Таку похідну ліжечко нескладно розмістити в багажнику або просто взяти з собою в поїзд, автобус або літак.

Під час літніх або святкових канікул в Суми приїжджає багато гостей з дітьми - до родичів, бабусь і дідусів.

Прокат огорожі-манежу та ліжка-манежу допоможе організувати безпечний дитяче дозвілля і відпочинок, автокрісло убезпечить, а прогулянкова коляска спростить пересування по місту, підходяща за віком розвиваюча іграшка надовго займе і потішить малюка.