укррус

Телефони у Сумах

  • (050) 90-69-044

Пологові будинки та жіночі консультаціі на мапі міста Суми

<iframe src="https://www.google.com/maps/d/embed?mid=zOnSvWJLFtDo.kJZGyK4wA_3g" width="640" height="480"></iframe>

  • ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №1

Адреса: Суми, вул. Троїцька (Дзержинського), 20

Телефон: 25-30-84

Послуги: гінекологія, діагностика, консультування, лабораторні дослідження, товари для вагітних, медичні послуги, курси для вагітних, реабілітація. Сумської Пологовий будинок №1 надає планову та невідкладну допомогу вагітним, породіллям, гінекологічним хворим, малюкам; надає допомогу новонародженим групи ризику; лікувально-консультативну допомогу при захворюваннях репродуктивної системи, безплідді; здійснює переривання вагітності на ранніх і пізніх термінах; надає висококваліфіковану консультативну, діагностичну та лікувальну допомогу жінкам із загрозою передчасних пологів.

  • ОБЛАСНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2

Адреса: Суми, вул. Санаторна, 3

Телефон: 33-50-77

Послуги: УЗД, Медичні послуги

  • АКУШЕРСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ №1

Адреса: Суми, вул. 20-річчя Перемоги, 13

Телефон: 69-97-90

Послуги: Медичні послуги, УЗД Висококваліфікована допомога персоналу акушерського відділення центральної міської лікарні №1 у поєднанні з новітніми технологіями є запорукою здоров'я мами і малюка. Пологовий будинок оснащений всім необхідним для лікування вагітних і проведення пологів. Застосовується сучасна діагностична та лікувальна апаратура, працює лабораторія для проведення аналізів. Компетентний медичний персонал навчає мам правилам догляду за новонародженим.

  • ЖІНОЧА КОНСУЛЬТАЦІЯ №1

Адреса: Суми, вул. Троїцька (Дзержинського), 20

Телефон: 22-10-62

Послуги: Гінекологія, Діагностика, Консультування, Лабораторні дослідження, Товари для вагітних, Курси для вагітних Жіноча консультація №1 працює у складі пологового будинку №1. Надає послуги з діагностики та амбулаторному лікуванню захворювань репродуктивної системи жінки (лікування уро та гінекологічних інфекцій, переривання вагітності, лікування ерозії шийки матки та ін.), Проводиться повне обстеження, вагінальне УЗД та УЗД плоду. Здійснюється спостереження за перебігом вагітності і в післяпологовий період, ведеться навчання правилам догляду за новонародженим.

  • ЖІНОЧА КОНСУЛЬТАЦІЯ №2

Адреса: Суми, вул. Санаторна, 3

Телефон: 33-32-85

Послуги: Гінекологія, Діагностика, Консультування, Медичні послуги Жіноча консультація №2 надає повний комплекс гінекологічних послуг: консультація гінеколога, проведення лабораторних аналізів, УЗД, діагностика ранніх термінів вагітності, лікування безпліддя, спостереження за перебігом вагітності, переривання вагітності, амбулаторна і диспансерная допомогу жінкам в післяпологовий період та ін. послуги. Виявляється соціально-психологічна допомога жінкам до і після пологів.

  • ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК

Адреса: Суми, вул. Санаторна, 3

Телефон: 33-52-43

Послуги: Медичні послуги, Гінекологія Обласний клінічний пологовий будинок надає медичну допомогу жінкам під час народження дитини і в післяпологовий період, а також медичну допомогу новонародженим. Постійний контроль над ходом народження дитини здійснюють висококваліфіковані фахівці. У складі пологового будинку відділення для жінок з патологією вагітності. Працює дитячий лікар, контролюючий стан здоров'я дітей в перші дні життя.

  • ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР АКУШЕРСТВА гінекології та репродуктології

Адреса: Суми, вул. Санаторна, 3

Телефон: 33-50-07

Послуги: Діагностика, Консультування, Лабораторні дослідження, Медичні послуги Обласний центр акушерства гінекології та репродуктології надає висококваліфіковану консультативно-медичну та спеціалізовану стаціонарну акушерсько-гінекологічно-репродуктивну допомогу населенню м.Суми та області. Пріоритетний напрямок роботи - надання медичної допомоги пацієнтам страждаючим безпліддям різного генезу і пацієнтам з репродуктивними втратами. Працюють професійні фахівці з великим досвідом.

  • АКУШЕРСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ №1

Адреса: Суми, вул. 20 років перемоги 13

Телефон: 699-790

  • ЖІНОЧА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПОЛІКЛІНІКИ №3

Адреса: Суми, вул. Іллінська (Червоногвардійська вул.) 48

Телефон: 272-182