укррус

Телефони у Сумах

  • (050) 90-69-044

Навіщо потрібен прокат дитячих товарів

З самого народження малюка, і навіть ще до його народження, молодим батькам знадобиться безліч різноманітних необхідних предметів і приладів дитячого вжитку. З ростом і розвитком дитини список необхідних товарів буде змінюватися і доповнюватися - з чогось дитина швидко виросте, а щось так і не знадобиться.

Наприклад, стільчик для годування або дитяче ліжечко краще купити - вони знадобляться напевно і надовго, але деякі прилади або розвиваючі іграшки можна взяти напрокат: це граздо зручніше і в рази економить бюджет і вільне місце.

Навіщо потрібен прокат дитячих товарів від Бебі Сервіс - Суми:

  •  Ви можете брати в прокат необхідні на короткий термін речі саме тоді, коли вони будуть необхідні і цікаві Вам і Вашому малюку в потрібний час, наприклад:

- Прилади: дитячі ваги для новонароджених, молокоотсос, небулайзер, зволожувач, кварцова лампа, лампа для лікування желтушки новонародженого;

- Мамині помічники: заколисуючий центр, електронна гойдалка, шезлонг, крісло-гойдалка, ергорюкзак;

- Розвиваючі іграшки: килимки, музичні столики, стрибуни, бігунки; - Дитячі товари для відпустки: ліжко-манеж, автокрісло, радіоняня, коляска-тростина;

- Для домашнього свята: гірка, будиночок, батут.

  • У прокат надаються дитячі товари найвідоміших брендів: Chicco, Fisher Price, Graco, Tiny Love, Neonato, Кем, Geoby, Medela.
  • Ви можете взяти будь-яку річ в прокат на тиждень, щоб з'ясувати - чи підійде ця гойдалка (манеж, шезлонг, іграшка) саме Вашій дитині?
  • Всі дитячі товари Прокату проходять строгу чистку / прання / обробку в пральні за принципом Cleaner Than New (Чистіше Чим Нове) з дитячими гіпоалергенними засобами, кварцуванням і пароочищувачем. Після чищення речі запечатуються в стрейч-плівку і тільки в такому вигляді доставляються в наш офіс або відразу клієнтам.
  • Для наших постійних клієнтів вже з другого договору прокату застосовуються пільгові умови прокату.
  • Прокат дитячих товарів Бебі Сервіс - Суми проводить діяльність на підставі Ліцензії та всіх реєстраційних та дозвільних документів.

Перейти у КАТАЛОГ