укррус

Телефони у Сумах

 • (050) 90-69-044
 • (095) 80-70-689

Центри раннього розвитку дитини на карті міста Суми

Чим зайняти дитину-дошкільника, якщо вона не ходить в садок, особливо в погану погоду? Центри дитячої раннього розвитку - "розвивалки" - відмінна альтернатива садкам. У комерційних садках-розвивалках заняття з малюками проводять кваліфіковані викладачі-психологи за сучасними методиками, групи як правило не більше 6-8 чоловік.

Ми зібрали всі дитячі "розвивалки" міста Суми на карті - Ви можете вибрати відповідну потребам Вашого малюка "розвивалку" ближче до дому.

Для різнобічного розвитку малюка в будь-якому віці не досить просто занять в розвиваючих групах - більшу частину часу дитина все одно проводить вдома з батьками, і саме батьки повинні закріплювати отримані малюком в "розвивалки" навички.

Відмінною підмогою в цьому служать розвиваючі іграшки, які підходять дитині за віком і ступеня розвитку.

Заняття з розвиваючими іграшками стимулюють органи чуття малюків і допомагають розвивати важливі рухові навички.

Вчасно взяті напрокат ходунки-штовхачі допоможуть малюкові безстрашно освоїти перші кроки, розумна іграшка заохотить дитину на перші слова, а Чарівний Будиночок надасть масу тем для рольових ігор.

 • Центр розвитку дитини Вундеркід

Адреса: м. Суми, вул. Роменська 92/1, Перемоги 2.

Телефон: +380 (50) 20-97-205

Графік роботи: пн-пт 9:00-19:00

Сайт: https://www.facebook.com/wunderkid

«Вундеркід» - унікальний центр розвитку дитини, де досвідчені педагоги-психологи надають якісні освітні послуги; це місце, де ваша дитина почуватиметься затишно, комфортно і залюбки розкриватиме всі свої таланти.

 • Ми доведемо – Ваш малюк геній!
 • Індивідуально розробляєм програму розвитку для кожної дитини;
 • Досконало готуємо навчальні матеріали;
 • Для нас кожна дитина – особистість із своїми талантами.

Центр розвитку дитини «Вундеркід» пропонує:

- Групові та індивідуальні заняття з використанням новітніх методик та інноваційних технологій;

- Комплексну підготовку дітей до навчання в школі (навчання читання, логіко-математичні навички, цікава грамота, підготовка руки до письма, англійська мова, подорож світом, досліди, образотворча діяльність );

- «Англійська для малят»;

- «Міні-садочок» ( понеділок-п’ятниця з 9.00 до 13.30 для дітей 3-7 років);

- «Художня школа», студія творчості «Креатив»;

- Театральна студія «Талановиті актори»;

- Хореографія для дітей;

- Консультації вчителя-логопеда;

- Святкування дитячих днів народжень і різноманітних свят;

- Унікальні і доступні майстер-класи для дітей і дорослих.

 • Дитяча студія Капітошка

Адреса: Суми, просп. Михайла Лушпи, 54

Телефон: +380 (50) 500-75-22

Години роботи: пн-пт 9: 00-19: 30

Сайт: http://studia-kapitoshka.jimdo.com

Ранній розвиток в клубі «Капітошка» - це спеціальні програми, складені досвідченими, талановитими педагогами з урахуванням віку дітей, особливостей сприйняття властивостей їх пам'яті і мислення. Заняття за цими програмами будуть сприяти різнобічному розвитку особистості дитини, забезпечувати розумовий, моральне, естетичне, трудове, фізичне виховання та розвиток Ваших дітей.

У клубі Ваш малюк знайде різноманітні іграшки та незвичайні об'єкти для розглядання і вивчення всіма органами чуття. Всі заняття проходять в ігровій формі. У нас працюють досвідчені педагоги, які спираються на найпередовіші методики. Наші педагоги є авторами навчальних і методичних посібників, книжок для дітей та авторами власних унікальних програм.

 • Логопед, дитячий психолог Boltun Заняття з дитячим логопедом

Адреса: Суми, вул. Петропавлівська, 61

Телефон: +380 (98) 598-57-41, +380 (95) 451-25-24, +380 (99) 262-00-03

Години роботи: пн-сб 9: 00-18: 00

Сайт: http://boltun.sumy.ua

Основна мета занять в нашому центрі - допомогти дітям і дорослим, а також нагадати, що вчитися - дуже весело в будь-якому віці. Більшість занять проводяться індивідуально з кожним клієнтом. Тому у наших педагогів є можливість проводити заняття з урахуванням інтересів, характеру, темпераменту та рівня знань.

Також проводяться заняття в групах (логоритміка, сюжетно-рольова гра). Група може включати до 3 дітей. Навіть у групових заняттях ми намагаємося приділити час і попрацювати з кожною дитиною. Тепла, домашня обстановка з привітними, добрими педагогами і психологом підійде для самого примхливого клієнта.

 • Дитяча студія Розумник

Адреса: Суми, вул. Заливна, 1/1

Телефон: +380 (542) 60-60-11

Години роботи: пн-пт 9: 00-19: 00

Сайт: http://rozumnyk.sumy.ua

Дитяча студія «Розумник» гостинно відкриває свої двері для активних, творчих, відповідальних батьків та їх дітей. Наші заняття максимально цікаві, різноманітні, спрямовані на комплексне і всебічний розвиток особистості дитини, з використанням сучасних методик психічного та інтелектуального розвитку, комп'ютерних технологій.

Дитяча студія «Розумник» пропонує:

• Індивідуальні та групові заняття, спрямовані на всебічний розвиток дитини (розвиток пам'яті, уваги, уяви, мислення, великої та дрібної моторики);

• Підготовку до навчання в школі;

• Вивчення англійської мови;

• Вивчення української мови;

• Аеробіка для дітей (корекційна та ігрова гімнастика);

• Музичні заняття (театральна студія);

• Художня студія (уроки малювання);

• Консультації вчителя-логопеда;

• Консультації дитячого психолога;

• Святкування дитячих свят і днів народжень;

• Група продовженого дня для учнів 1-2-х класів.

 • Сімейний центр Гармонія

Адреса: Суми, вул. Черепіна, 60

Телефон: +380 (99) 773-65-43

Години роботи: щодня, 9: 00-21: 00

На даний момент в нашому центрі є: дитячий садок, групи дошкільної підготовки, групи вивчення англійської мови, дитячий фітнес / йога, студія дитячого мьюзикла. Ми також проводимо Дитячі дні народження, свята і дискотеки.

Працюють: педагоги, психологи, логопед, фізичний реабілітолог. Графік роботи: щодня в будні дні з 9.00 до 20.00, в суботу і неділю за попереднім записом.

 • Дитячий центр розвитку "Сонечко"

Адреса: Суми, вул. Троїцька, 11

Телефон: +38 (0542) 65-09-43, +380 (66) 99-18-006

Години роботи: пн, чт 09: 00-19: 00; вт, пт 09: 00-14: 00

Для дітей віком від 2 до 9 років: підготовка до школи, іноземні мови, музика, хореографія, розвиваючі ігри по математиці, граматиці і логіці, студія фортепіано, студія вокалу (для дітей і дорослих), студія малювання, фітнес для дорослих, індивідуальні заняття, святкування днів народження та дитячих свят.

Дитяча кімната з 8.00 до 13.00

 • Студія гармонійного розвитку дитини Світлячок

Адреса: Суми, вул. Петропавлівська, 87/3

Телефон: +380 (542) 77-18-16

Години роботи: пн-пт 9: 00-18: 00

Сайт: http://svetlyachok.sumy.ua

Секретна формула »Світлячка» = новітні методики інтелектуального розвитку дитини + турботливі й уважні педагоги. Заняття проводяться в міні-групах по 8 чоловік, де є можливість приділити увагу кожній дитині індивідуально.

Навчальні кімнати обладнані всім необхідним для занять: дитячі меблі, що відповідає віку діток, велика кількість методичного матеріалу, наочних посібників і розвиваючих іграшок, виготовлених з натуральних матеріалів.

Дитяча студія «Світлячок» пропонує:

• Підготовку до школи;

• Заняття, спрямовані на всебічний розвиток дитини (розвиток пам'яті, уваги, уяви, мислення, великої та дрібної моторики);

• Творча майстерня (Малювання, аплікації, квілінг, декупаж, вироби з природних матеріалів, вироби із солоного тіста, флористика)

• Вивчення англійської мови;

• Консультації вчителя-логопеда;

• Консультації дитячого психолога;

 • Центр еколого-натуралістичної творчості

Адреса: Суми, вул. Харківська, 13

Телефон: +380 (542) 32-49-73

Години роботи: пн-пт 8: 00-17: 00, перерва 12: 00-13: 00

Інформація про учбовий центр: Сумський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді - комплексне позашкільний навчальний заклад, основними напрямками діяльності якого є біологічний, екологічний, природоохоронний, краєзнавчий, валеологічний, декоративно-прикладної, художньо-естетичний, дослідно-експериментальний, профорієнтаційний, реабілітаційно -оздоровчий. В установі працюють гуртки початкового, основного і вищого рівня. 

 • Розвиваючий дитячий центр Бригантина

Адреса: Суми, вул. Кооперативна, 6

Телефон: +380 (542) 22-20-55

Ранній розвиток дітей, підготовка до школи

 • Центр раннього розвитку Зірочка

Адреса: Суми, просп. Михайла Лушпи, 54

Телефон: +380 (542) 79-10-84, +380 (50) 504-18-35

Cтудия всебічного розвитку з 1,6 - 4 роки. Ранній інтелектуальний розвиток, розвиток дрібної моторики, фізичні вправи, естетичний розвиток.

Школа дошкільнят з 5 - 6 років. У програму занять для "подготовішек" входить розвиток дрібної моторики, навчання навичкам письма і рахунку, ритміка, малювання, основи англійської мови, розвитку пам'яті та логічного мислення. Заняття проходять в маленьких групах (до 10 осіб) в ігровій формі. Крім навчання за кращими методиками малюкові допоможуть розвинути пам'ять, увагу, посидючість, самоконтроль.

Англійська для малюків. Інсценування казок англійською мовою за участю дітей, творчі ігри, навчальні відеоролики, ігрова форма занять, безліч предметної наочності та ін. Зроблять вивчення англійської мови дуже цікавим захоплюючим заняттям для вашого малюка!

Художня студія "Малята-олівці". На заняттях діти малюють, грають в захоплюючі ігри, співають пісні, розвиваються, а також навчаються різним способам нанесення фарби, правильно поводитися з художніми приладдям, відчувати характер кожної фарби, визначати зв'язок між кольором і запохом / температурою / звуками.

Дитячий Музичний Театр з 5 років. Це справжнісінька творча майстерня, покликана розкривати і розвивати творчий потенціал Вашої дитини! Заняття в дитячому музичному театрі включають в себе: навчають вокалу, музичної грамоти (сольфеджіо), сценічна майстерність (акторська майстерність, хореографія), режисерсько-постановочні заняття, де створюються концертні номери, участь в концертних програмах, театралізованих виставах, фестивалі дитячої естрадної пісні " Зiронька ".

Батьківський клуб. Якими мають бути хороші батьки? Кожен з нас з цього приводу має власну думку. Тим не менш, у всіх виникають одні й ті ж питання, незалежно від професіоналізму та життєвого досвіду. Відповіді на них ми пропонуємо Вам шукати з нами разом на зустрічах "Батьківського клубу". На зустрічах наш психолог допоможе Вам краще зрозуміти і дізнатися Вашої дитини. Ви дізнаєтеся, як розвивати дитину, граючи і навчаючи. Беручи дитину такою, якою вона є, Ви навчитеся бачити в дитині особистість.

 • Магазин для дитячої творчості «Клякса»

Адреса: Суми, вул. Харківська, 5

Телефон: +380 (542) 32-67-01

Магазин «Клякса» пропонує все потрібне для творчого розвитку та творчої діяльності вашого малюка. Адже дуже важливо, щоб дитина естетично розвивався з самого раннього віку. Почуття прекрасного, закладене в дитинстві, йде рука об руку з людиною протягом усього життя.

Асортимент магазин підібраний в суворій відповідності до рекомендацій висококваліфікованих дитячих психологів. Всі товари сертифіковані, екологічно чисті і не нашкодять вашому малюкові.

 • Сумський Палац дітей та юнацтва

Адреса: Суми, вул. Соборна, 37

Телефон: +380 (542) 22-22-29, +380 (542) 22-52-64

Сайт http://palac-s.ucoz.ua

Сумської Палац дітей та юнацтва - багатопрофільний позашкільний навчально-виховний заклад, який реалізує широкий спектр освітніх послуг для дітей у віці від 2 до 18 років. Палац дітей та юнацтва - це більше 4000 вихованців, які:

- Роблять перші кроки в малюванні, хореографії, співі, спілкуванні, знайомляться з навколишнім світом, комп'ютером, англійською мовою в школі ранньої творчої орієнтації «Малюк» та Центрі ігровий підтримки «Ладоньки»;

- Відкривають і розвивають в собі таланти в різних жанрах вокального, хореографічного, театрального мистецтва в гуртках та колективах відділу художньо-естетичного виховання;

- Створюють красу своїми руками: опановують мистецтво писанкарства і бісероплетіння, художньої вишивки та ткацтва, кераміки і художньої обробки дерева, вчаться моделювати одяг, виготовляти іграшки та сувеніри, розвивають професійні навички живопису, графіки у відділі декоративно-прикладної творчості;

- Вивчають нові інформаційні технології, оволодівають навичками користування комп'ютером, вивчають основи менеджменту, психології спілкування, педагогіки гри, поглиблюють знання з рідної мови, математики, креслення, вчаться творчо мислити, генерувати нові ідеї у відділі інформаційно-методичного супроводу. Також відділ вивчає соціальні запити на освітні послуги, сприяє впровадженню інноваційних методик і технологій в навчально-виховний процес, виводить його на сучасну орбіту;

- Оволодівають технікою альпінізму, гірського та пішохідного туризму, спортивного орієнтування в клубі туристів-альпіністів, навчаються в секціях шахів та кіокушенкай карате у відділі туризму, спорту та фізичного виховання.

 • «Червоні вітрила» - Дитячий розвиваючий центр

Адреса: проспект Михайла Лушпи, 54

Телефон +380 (99) 195-00-13

Розвиваючі заняття для діток від 1 до 6 років;

Англійська мова для будь-якого віку;

Підготовка до школи;

Творча студія;

Міні дитячий садок (від 1-го години і довше);

Дореміфасолька: (пісні, ігри, танці, театр (для діток від 3-х років));

ГПД для школярів 1-4-х класів;

Шахова школа;

Ляльковий театр;

Танці і ритміка.

 • Дитячий центр «АБВГДейка»

Адреса: Суми, вулиця Ковпака, 59/4, (Торговий комплекс, з боку житлового масиву)

Телефон: +380 (66) 234-35-00

Дитячий центр «АБВГДейка» - маленька країна створена з любов'ю і професіоналізмом.

Ранній розвиток для дітей 1-3 років;

Комплексні розвиваючі заняття для дітей 3-4 років;

Підготовка до школи;

Дитячий садок неповного дня.

 • Студія дитячого розвитку «Art studio»

Адреса: Суми, проспект Шевченка, 21

Телефон: +380 (50) 682-92-94

Напрями підготовки до школи:

- Читання за системою Зайцева;

- Розвиток дітей з використанням системи Марії Монтессорі;

- Підготовка дітей в Олександрівську гімназію (індивідуально);

- Розвиваючі ігри з ТРВЗ (розвиток логіки, уваги, мислення)

Графік занять: заняття проходять 2 рази на тиждень, тривалість - 1:00

Також в "Art Studio" ви можете скористатися послугами няні (1:00 - 40 грн) з вищою педагогічною освітою і 30-річним досвідом роботи з дошкільнятами. У центрі можна отримати кваліфіковану допомогу психолога і логопеда.

 • ДИТЯЧИЙ НЯНЯ-ЦЕНТР «КУЗЯ»

Адреса: Суми, Курський пр-т, 107

Телефон: +380 (50) 307-22-37

Напрямки для малюків, дошкільнят та школярів молодших класів:

- Ранній розвиток малюків (1-3 роки)

- Комплексні розвиваючі заняття (3-5 років)

- Підготовку а до школи (5-7 років) - англійська мова

Дитячий розвиваючий центр «Прайд»

Адреса: Суми, вулиця Харківська, 3

Телефон: +380 (66) 863-874-3

Сайт http://pride.sumy.ua

Ранній розвиток для дітей від 1го до 3х років. Вправи, спрямовані на розвиток психологічних процесів, дрібної моторики, а так само рухливі ігри, вивчення кольорів, навколишнього світу, придбання побутових навичок, підготовка до садка. "Логоритміка" для дітей від 2-х до 7-ми років. Розвиток мови і корекція мовних порушень через музику і рух.

ІНОЗЕМНІ МОВИ (англійська, французька) Малюкам (3-6 років) - розмовна англійська з елементами граматики. Школярам молодших і середніх класів (7-12 років) - ігрові заняття в розмовній середовищі (від носія мови). Старшокласникам і дорослим - розмовний практикум з можливістю вибору програми. Полуднівка - група неповного дня (діти від 2 до 6 років). Кількість годин 4,5. У програмі заняття з математики, логіки, розвиваючі заняття, читання, письмо, мова, творчість, ігровий англійськи мову, гімнастика, казкотерапія.

НЯНЯ У ПРАЙДІ - доглянемо за Вашою дитиною, що б ви мали можливість займатися власними справами. Корисні розваги та гарний настрій дитині гарантуємо! "Капоейра" - для дітей від 4 років. Це дуже схоже на танець бразильський вид бойового мистецтва, в якому використовується більшою мірою техніка ніг при ретельно розроблених переміщеннях, що включають елементи акробатики.

ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ (групи 4-5 і 5-6 років) Заняття проводяться кваліфікованими викладачами, які не тільки дадуть дітям основи граматики, математики, логіки та англійської мови, але й допоможуть психологічно адаптуватися до нових умов отримання інформації.

ПРОДЛЁНКА- заняття з дітьми 1го - 4го класів. Дітки не просто вчать уроки з педагогом, але й мають можливість "підтягти" свої знання в предметі, який дитині не легко дається. З нами вчити уроки легко!

 • Дитячий центр "Острівець пригод"

Адреса: Суми, вул. Прокоф'єва 30/1

Телефон: 099-558-33-22, 098-772-26-11, 063-414-14-77

Сайт: www.ostrov-ok.com

«Острівець пригод» проводить ігри-заняття для талановитих і розумних дітей! У нашому дитячому центрі граючи, без тиску і з радістю дитина набуде багато корисних навичок. Що ж отримують діти на «Острівці пригод»?

• навчання навичкам спілкування;

• мовленнєвий розвиток;

• творчий розвиток;

• інтелектуальний розвиток;

• зміцнення фізичного та психічного здоров'я.

Принципи нашої роботи: шанобливе ставлення до малюка, визнання його права на власний вибір, тактовна допомогу і контроль за діями дитини, будь-яке заняття повинно радувати.

Запрошуємо вас відвідати заняття в групах:

- «Крихти» від 1.5 до 2 років;

- «Ромашки» від 2 до 3 років;

- «Зірочки» від 3 до 4 років;

- «Сонечко» від 4 до 6 років.